گفتنی ها کم نیست ...
اینجا رادیو سرنا و شما میهمان رادیوی برتر اینترنتی از جشنواره وب ایران هستید. اینجا مکان امنی است برای گفتن و شنیدن ...
اینجا همه نظرات قابل بررسی و همه ی دیدگاهها قابل احترام هستند . اگر دلتان برای ادبیات ، اخبار و موسیقی می تپد ما بیست و چهار ساعته حضور داریم . آدرس ما را به دیگران هم بدهید . برنامه های متنوع و اتفاقات هیجان انگیزی در راه است .
به جادوی یک رسانه ی خوب ایمان داشته باشید ...
رادیو سرنا به عنوان یک «رادیو اینترنتی» در فروردین ماه 1394 فعالیت خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و تولید محتوای صوتی در حوزه های فرهنگی و هنری را در برنامه خود قرار داد. رادیو سرنا در آغاز با نیروی انسانی کمتری کار خود را شروع کرده و رفته رفته تیم خود را افزایش داد و امید است طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، نیروی بیشتری در راستای تولید برنامه به کار گرفته شود. گفتنی است مرکز مدیریت رسانه – فراهنگ حامی رادیو سرنا می باشد. رادیو سرنا سرآغاز فعالیتی نوین در حوزه سرگرمی و همچنین اطلاع رسانی دقیق است و موسیقی های گوناگون را دسته‌بندی کرده و لابلای موسیقی‌های متنوع، بصورت مرتب و زمان‌بندی شده طبق برنامه زیر برنامه های دیگر را با توجه به مناسبت های گوناگون به گوش مخاطبان خود می رساند.

مخاطبین:
مخاطبین رادیو سرنا که طیف وسیعی از متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه فرهنگ و هنر تشکیل می دهند، از سرتاسر ایران و خارج از مرزهای کشور این دلگرمی را به ما می دهند که شنونده رادیو سرنا هستند و هر کدام با هر شغل و حرفه ای رادیو سرنا را انتخاب کرده‌ اند.

افتخارات:
برنده جایزه بهترین رادیوی اینترنتی از جشنواره وب ایران – اسفند 1394
برترین اپلیکیشن موسیقی ایران – فروردین 1395

رادیو سرنا در شبکه های دیگر:
رادیو سرنا همچنین در شبکه های اجتماعی و ارتباطی دیگر و اپلیکیشن اندروید در دسترس خواهد بود.
1- اپلیکیشن: goo.gl/KGYV7Z
2- فیسبوک: https://www.facebook.com/radiosorna/
3- اینستاگرام: https://www.instagram.com/radiosorna/
4- تلگرام:sornanews@
5- آپارات: http://www.aparat.com/radiosorna